nasze sukcesy

ROK 2016:

grudzień 2016:

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS CERAMIONY                                               organizator: CSE „Światowid” w Elblągu                                       Wyróżnienie w kategorii dzieci:                                                Krzysztof Jermak, lat 9, za pracę „Super jaszczur czyli Ultrazaur”  

październik 2016:

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „MOJA PLASTYKA, MOJA TECHNIKA”             
  • organizator: Instytut Sztuk Pięknych AJD w Częstochowie
  • Nagroda Kierownika Zespołu Wychowania przez Sztukę                          
  • Marta Matkowska, lat 8, za pracę “Ślady”                        
  • Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej:   
  • 1/ Nikiel- Wójtowicz Zuzia, 7 lat, „Najedzony tygrys”  
  • 2/ Ordyńska Hanna, 9 lat, „Dinozaur”                  
  • 3/ Chrzanowski- Małys Hugo, 12 lat, „Ryba z głębin”  

czerwiec 2016:

  • XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS DZIECIĘCEJ TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ „Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna”
  • organizator: Pałac Młodzieży w Katowicach
  • NAGRODA:                                                       
  • 1/ Magdalena Jermak, lat 7                                     

maj 2016:

  • III EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „TRZY KOLORY- PODRÓŻE WYOBRAŹNI”
  • organizator: Siemianowickiego Centrum Kultury
  • NAGRODA /w kategorii 10-13 lat/
  • 1/Iga Łaszcz, lat 12                                                                                                     
  • WYRÓŻNIENIE HONOROWE, „PIĘCIOLATKI”          
  • 1/ Zoja Chrzanowska, lat 5                                                                           
  • Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej:  
  • 1/ Magdalena Grabysz, lat 7                                             
  • 2/ Zuzanna Nikiel-Wójtowicz, lat 7                                                                        
  • 3/ Klaudia Maj, lat 9                                                                                
  • 4/ Maja Gołąb, lat 10                                                                                      
  • 5/ Hugo Chrzanowski- Małys, lat 12                                                      
  • 6/ Dorota Kuś, lat 14                                        
  • XX JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY, „TO CO PIĘKNE WOKÓŁ NAS”   
  • organizator:MOPT w Dąbrowie Górniczej
  • NAGRODA /w kategorii 11-15 lat/                                               
  • 1/ Hugo Chrzanowski- Małys, lat 12                                  
  • WYRÓŻNIENIE /w kategorii 11-15 lat/                                         
  • 1/ Iga Łaszcz, lat 12                                
  • WYRÓŻNIENIE /w kategorii 7-10 lat/                                  
  • 1/ Hania Ordyńska, lat 9                   
  • Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej:                              
  • 1/ Jaś Kostempski, lat 9                                                                 
  • 2/ Hanna Kocięcka 10 lat                                                                               
  • 3/ Jaś Polak, lat 10                                                                            
  • 4/ Dorota Kuś, lat 14                                           
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY „TE CO SKACZĄ I KUMKAJĄ I OCHRONY SIĘ DOMAGAJĄ”
  • organizator: Białowieski Park Narodowy
  • WYRÓŻNIENIE w kategorii „prace plastyczne”                                            
  • 1/ Hugo Chrzanowski- Małys, lat 12                        

kwiecień 2016:

  • VI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „GARNKÓW W GOSPODARSTWIE NIGDY NIE ZA DUŻO”
  • organizator: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży przy ul. Kołłątaja 20 we Wrocławiu
  • NAGRODA SPECJALNA /kategoria wiekowa 10-14 lat/:               
  • 1/ Iga Łaszcz, lat 12                                     
  • Praca zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej:                   
  • 1/ Aleksandra Brzezińska, lat 12                                    
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY – „MÓJ WYMARZONY SAMOLOT”                
  • organizator: Wielkopolskie Muzeum Wojskowe w Poznaniu
  • NAGRODA w kategorii „techniki specjalne”:                                 
  • 1/ Magdalena Jermak, lat 7                      
  • KONKURS PLASTYCZNY – RZECZ O HISZPANII. COSA DE ESPAÑA „DON QUIJOTE DE LA MANCHA DE  MIGUEL DE CERVANTES” kwiecień 2016
  • organizator: Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich, Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, Stacja Artystyczna Rynek, Szkoła Języków Iberyjskich Porto Alegre
  • Laureaci:                                     
  • 1/ Hugo Chrzanowski – Małys, lat 11,5 – miejsce I                           
  • 2/ Marta Matkowska, lat 8 – miejsce III                     
  • 3/ Antek Starkman, lat 9 – wyróżnienie      
  • 4/ Malwina Śliwińska, lat 9 – wyróżnienie                              

marzec 2016:

  • VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ŚWIAT DINOZAURÓW”       
  • organizator: Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży przy ul.Kołłątaja 20       we Wrocławiu
  • Prace zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej:        
  • 1/ Michał  Adamek, lat 9                          
  • 2/ Iga Łaszcz, lat 12